Bu Blogda Ara

26 Haziran 2015 Cuma

Victoria's Secret ve Bath and Body Works Ankamall Lansmanları: #kokuyueglenceyeceviriyoruz


Herkese merhaba, 

Bugünkü postta mis kokulu bir lansmanın hikayesi var. Geçtiğimiz günlerde sevgili Fulya Sezen'den çok zarif bir davet aldım. Ankamall Alışveriş Merkezinde açılışı gerçekleşecek Victoria's Secret ve Bath and Body Works mağazalarına mis kokular eşliğinde merhaba diyecektik. Hadi gelin, o iki güzel mağazayı bir de sizlerle birlikte turlayalım;) 

Öncelikle söylemem gereken şey şu: Bir Ankaralı olarak senelerdir şehrimizde bulunup alışveriş ihtiyacımızı karşılayan Ankamall AVM'nin yaklaşık 1 yıldır sürmekte olan yenilenme çabasını takdir ediyorum. Bu yenilenme kapsamında Victoria's Secret ve Bath and Body Works gibi sevilen mağazaları Ankamall AVM bünyesinde barındırma fikrini çok tuttum. Ankara'nın en sık ziyaret edilen ve en fazla yoğunluklu AVM'sinin kesinlikle ve kesinlikle bu 2 mağazaya da ihtiyacı vardı. Bu kararı verenlere teşekkür edelim, bu vesileyle de mağazaların içine dalıp rafları karıştıralım;)

Victoria's Secret'in girişinde her biri birbirinden güzel kokan, dünya çapında popülerliğini ispat etmiş parfümlerin dizili olduğu stand karşılıyor müşterileri.


Mağazanın içi yine harika kokuları içine hapseden duş jeli, body mist, vücut losyonu şişeleriyle bezeli... Öte yandan tam bir renk cümbüşü. Şu görüntüye bakın, şeker gibi renklerin hepsi.


Meşhur Victoria pembesine boyanmış makyaj ve vücut ürünlerinden oluşturulmuş setler...


Hazır seyahat planları yapılıyorken şık pasaport kılıfları, iddialı güneş gözlüğü modelleri ve güzel çantalar için Victoria's Secret'i ziyaret etmek iyi fikir, doğrusu! 


Parfümler o kadar çok ki... Karar vermek çok zor. #kokuyueglenceyeceviriyoruz dedik ve muazzam esanslar başımızı döndürdü;)


Şu fiyonklu parfüm şişesinin sevimliliğine bakın! Kokusu da muhteşemdi. Bu parfüm gerek hafif kokusu gerekse şık şişe tasarımıyla wishlistime üst sıralardan giriş yaptı;)


Victoria'nın gizemli ve büyülü dünyasının ardından soluğu mağazanın hemen yanındaki Bath and Body Works'te alıyoruz. 


Bildiğiniz üzere Bath and Body Works de birbirinden mis kokulu ürünleriyle iddialı. Bu muhteşem şişe tasarımlı parfüme de bayıldım. 


Bahar ve yazı çağrıştıran renklerle bezeli raflar vücut kremleri, duş jelleri, body mistlerle dopdolu.


Öte yandan hem Victoria's Secret mağazasında hem de Bath and Body Works'te çeşitli ürün gruplarında indirim, kampanya ve fırsatlar var. E, bir uğrayın bari;)


Bath and Body Works son derece ferah ve aydınlık bir mağaza. Raflar ışıl ışıl, cıvıl cıvıl...


Ve geldik Bath and Body Works'ün en en en iddialı, sevilen, öne çıkan ürün gruplarından birisine; mumlara! Gerçekten Bath and Body Works denilince akla ilk olarak "MUM" kelimesi geliyor. Üstelik  #kokuyueglenceyeceviriyoruz hashtagimize de son derece uygun. Hemen her mumun kapağını kaldırıp kokladık:) Sonuçta da, evet bildiniz, hangilerini seçeceğimize karar veremedik.


Japanese Blossom konseptli bu dört parçalık setin iyi bir hediye alternatifi olduğunu düşünerek sizler için fotoğrafladım. Aklınızda bulunsun:)


Bir başka sevimlilik abidesi şişe tasarımı...


GleamFashion blogunun sahibesi sevgili arkadaşım Gamze ile rafları karıştırıp kokuları keşfederken Forever Red isimli bu body mistlerle karşılaştık. Gamze çok beğendi! Ben de sevdim, ancak kokusunun yoğun olmasından ötürü kışa daha çok yakışacağını düşündüm.


Veeee hediyelerimiz. Sevgili Fulya Sezen'in ev sahibesi olduğu lansmandan bu zarif ve güzel hediye paketleriyle ayrıldık. Çok keyifli, eğlenceli, mis kokulu bir lansmandı. Başta Fulya Sezen olmak üzere emeği geçen herkese, Victoria's Secret ve Bath and Body Works çalışanlarına çoook teşekkür ederiz. Hediye ürünleri kullandıkça blogumda ağırlayacağım. 


Bir kez daha hatırlatmam gerekirse, hazır her iki mağazada da indirim ve kampanyalar varken, Ankamall AVM'ye ulaşım son derece kolayken gidin, gezin, keşfedin, sizler de kokuyu eğlenceye çevrin!

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar