9 Ocak 2016 Cumartesi

Clinique Pop Lip Color 02 Bare Pop


Herkese merhaba! Bugün sizlere 2015 yılında tanıştığım ve en sevdiklerim arasına giren bir rujdan bahsedeceğim. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap edecek genişlikte skala sunan Clinique Pop rujlardan 02 numaralı Bare Pop bugünkü konuğum. 

Öncelikle Clinique Pop ruj serisinin genel özelliğinden söz edeyim. Bu seri dudak bazı ve ruj olarak tanımlanıyor. Ben baz olarak değil, her seferinde ruj olarak kullandım.  

Rengini elde etmek için birkaç kat uygulamam gerekiyor. Dudaklarımı gayet güzel biçimde nemlendirdi. 

Clinique Pop 02 Bare Pop içinde minik altın rengi ışıltılar bulunan doğal tonlu bir ruj. Hem göz makyajımı koyu tonlarla yapmayı tercih ettiğim zamanlarda hem de hafif makyajla dolaştığım günlerde tercih ettiğim bir ruj oldu. Dolayısıyla diyebilirim ki her makyaj tonuna uyum sağlayabilecek son derece güzel ve de joker bir ruj. Bittikçe alacağım. Tek dezavantajı 79 liralık fiyatı. Ama benim gibi Clinique Online'dan satın alırsanız kampanya kodları ve sepete ekleme hakkınız bulunan deneme boyu ürünlerle alışverişinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. 

Bakınız ben Mayıs ayında görselin en altında yer alan bu ruju ve yanındaki nemlendiriciyi satın almışım. Online'a özel kampanya kodları ve deneme boyu ürünlerle birlikte şöyle bir kargo gelmiş eve: 
 
Yaşasın Online alışveriş! 

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)